Hitzfeld: Sami smo si krivi

BAYERNOV trener Ottmar Hitzfeld žali za brojnim propuštenim prilikama i priznaje kako je Getafe zasluženo odnio remi iz Allianz arene.

Iako je Luca Toni doveo Bavarce u vodstvo u 26. minuti, prednost Bayerna trebala je nakon prvog poluvremena biti puno veća, s obzirom da su imali nekoliko jako izglednih prilika za povećanje vodstva.

"U prvom poluvremenu bili smo superiorni. Imali smo puno prilika, gotovo svake dvije, tri minute i stvarno ne znam kako nismo uspjeli ostvariti veću prednost", u čudu je govorio Hitzfeld.

Getafe je u prvom poluvremenu uglavnom bio stiješnjen na svoju polovicu, tek su se u drugom poluvremenu oslobodili i počeli stvarati prilike, što im je i donijelo izjednačenje, kada je rezerva Cosmin Contra utišao Allianz arenu.

"U drugom dijelu Getafe nas je pritiskao nekih 15 minuta, ali i u tom periodu smo imali nekoliko izglednih šansi iz kontranapada. I naravno da u nogometu slijedi kazna nakon toliko promašenih šansi. Španjolci nisu bili zadovoljni s porazom i krenuli su po izjednačenje, što im je na kraju pošlo za rukom", dodao je Hitzfeld.

"Propustili smo sjajnu šansu za pozitivan rezultat uoči uzvrata, ovako nas očekuje jako težak posao, jer domaćin će biti motiviran da ovaj remi kod kuće okruni prolaskom u daljnju fazu natjecanja. Unatoč svemu, optimist sam i vjerujem u svoju momčad", zaključio je Hitzfeld.

F.V.
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.