Hermann Maier dobija odštetu

AUSTRIJSKI skijaš Hermann Maier (30) dobit će odštetu od osiguravajućeg društva zbog ozljeda pretrpljenih u prometnoj nesreći u kolovozu 2001. godine.

Maier je zbog teškog loma noge izbivao sa skijaških natjecanja godinu i pol dana, a odštetu zbog pretrpljenog financijskog gubitka će mu platiti osiguravajuće društvo vozača automoblila koji je skrivio nesreću.

´Iznos odštete ovisi o tome hoće li Hermann moći nastupati na svim utrkama Svjetskog kupa u sljedećoj sezoni ili ne´, izjavio je Maierov odvjetnik Karl-Heinz Klee.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.