Helvegu otkaz u Milanu

DANSKI nogometni reprezentativac Thomas Helveg u sljedećoj sezoni neće biti član novog europskog prvaka Milana.

Iskusni desni branič, koji u završnici sezone uopće nije ulazio u igru, je rekao kako su mu iz kluba rekli da može potraži novi klub.

"Naravno da mi je žao, ali razloge ne želim komentirati. Milan je veliki klub u kojemu sam proveo pet lijepih godina", izjavio je Helveg.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.