Hajduk otkazao trening

DRAMATIČNO stanje u Hajduku i oko njega nastavljeno je i jutros. Nakon što je sinoć Željko Kopić postao bivši, jutros je završio na splitskom KBC-u. Zadržan je na pretragama zbog slabosti i bolova u prsima. 

Ali Hajduk još nije službeno objavio da Kopić više nije trener kluba, iako Bili formalno nemaju trenera, s obzirom na to da se Kopić jučer predvečer definitivno pozdravio s igračima i otišao sa stadiona. 

Zato je otkazan jutrošnji trening Hajduka, a ne zna se tko će voditi popodnevni, jer klub i dalje traži novog trenera. 

Podsjećamo, Hajdukov predsjednik Jasmin Huljaj prije dva dana je neočekivano ostavio Kopića za trenera, iako je pregovarao s Igorom Tudorom. On je trebao postati nasljednik trenera s najgorim skorom od početka sezone (četiri boda u šest kola) otkako je HNL-a.

Ali samo dan nakon ovog obrata, navijači su Huljaju javili da je Kopić viđen na kavi s Igorom Štimcem. Bivši igrač, trener i dužnosnik Hajduka žestoki je oponent modela Našeg Hajduka, aktualnog načina vođenja i upravljanja klubom, pa tako i uprave Hajduka.

Huljaj je Kopiću rekao da mu je zbog toga njegovo nalaženje sa Štimcem neprihvatljivo. Treneru nije pomoglo objašnjenje da se on već dugo zna s osobom koja ne krije prezir prema načinu na koji ovaj Hajduk funkcionira i da je za Štimca skautirao protivnike dok je ovaj bio izbornik Hrvatske. 

Tako je Kopić sinoć otišao iz Hajduka, a nakon buđenja i toliko obrata u nekoliko stresnih dana završio je na hitnoj.

 

 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.