Vodstvo Disciplinske komisijeŠpanjolskog nogometnog saveza (CEDD) kaznilo je igrača AthleticoBilbaoa, Carlos Gurpeguia (23) na dvije godine nakon što je biopozitivan na dopinškom testu.
Gurpegui je pao na dopinškom testu u rujnu prošle godine, nakon čegaje privremeno suspendiran. Poslije okončanja istrage 23-godišnjiveznjak je suspendiran na dvije godine.
(Hina) dl