Guardiola: Barcelona stvarno mora biti ponosna

USKORO ćemo saznati tko će biti vlasnik nove Fifine Zlatne lopte, odnosno, tko će u trolistu Xavi, Andres Iniesta i Lionel Messi ponijeti titulu najboljeg nogometaša u 2010. godini. U svakom slučaju jasno je da će igrač Barcelone slaviti, a zbog toga je silno ponosan trener katalonske momčadi Josep Guardiola:

"Stvarno je nevjerojatno dostignuće da za tako uglednu nagradu konkuriraju tri nogometaša iz iste momčadi. Zbog toga ne smiju biti ponosni samo oni koji su ostali u uskom krugu slavljenika. Osim Xavija, Inieste i Messija mora slaviti i svaki drugi igrač Barcelone, jer jednim dijelom će i oni biti pobjednici", rekao je Guardiola i dodao: "Svejedno mi je tko će dobiti konačnu nagradu. Svatko od njih ju je jednako zaslužio."

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.