Gary Neville ponovo izvan stroja

VETERAN Manchester Uniteda Gary Neville neće zaigrati u srijedu protiv Rome. Već po drugi put njegov gležanj nije izdržao puni napor.

"Garyju se, nažalost, ponovno javila bol u gležnju te će još neko vrijeme morati pauzirati. Vrlo smo razočarani zbog toga." - izjavio je trener Manchester Uniteda Alex Ferguson.

Neville (32) nije igrao od ožujka, kada se povukao zbog problema s gležnjem.

Ferguson je povratak bolova nazvao sitnicom izjavivši kako će veteran s preko 500 započetih utakmica u 15-godišnjem nastupanju za United vrlo brzo ponovno biti spreman.

"Mora otići specijalistu na ponovni pregled. Svejedno je loše kad povratak toliko traje, mada ne vjerujem da je riječ o ozbiljnom problemu. Kad se nakon osam mjeseci neigranja i dalje ne osjećate spremnim, to frustrira."

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.