Galaxy ´naciljao´ i Figa

NAKON što su osigurali dolazak Davida Beckhama i najavili pregovore sa Zinedineom Zidaneom, iduća meta LA Galaxyja još je jedna istrošena nogometna zvijezda - Luis Figo.

Figo je nedavno otkazao najavljivani odlazak u Saudijsku Arabiju, nakon čega su ga mediji povezali s Tottenhamom, ali on je to pobio izjavom da je Inter jedini europski klub kojeg razmatra.

"Znamo da Figo traži novi klub i vrlo pomno pratimo njegovu situaciju. Ako je zainteresiran za igranje u SAD-u, učinit ćemo sve što možemo da ga dovedemo u Los Angeles. Glavni cilj MLS-a je ojačati ligu, kako bi postala jedna od najjačih na svijetu", izjavio je nedavno sportski direktor LA Galaxyja, Alexi Lalas.

Figo navodno još nije donio odluku o svojoj igračkoj budućnosti, ali očekuje se da će to učiniti prije kraja mjeseca.

P.V.
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.