Foto: Van Basten i društvo sletjeli u Split

NIZOZEMSKA reprezentacija je oko 14 sati sletjela u splitsku zračnu luku uoči sutrašnjeg prijateljskog okršaja protiv Hrvatske na Poljudu.

Izabranici legendarnog Marca van Bastena,  nisu bili pretjerano zainteresirani za konverzaciju s hrvatskim novinarima pa je sedma sila barem za sada ostala kratkih rukava. Rečeno nam je kako su gosti zamolili za mir, a konferencija za novinare će se održati nakon večerašnjeg treninga koji je na rasporedu u 19 sati na poljudskoj ljepotici.

Slaven Bilić će drugi trening sa svojim izabranicima odraditi s početkom u 17 sati, ovaj put na pomoćnom terenu. Trening bi trebao biti otvorena za javnost.

Zajedno s Nizozemcima je sletjelo i desetak najvjernijih navijača koji prate svoje ljubimce na svim utakmicama. Prema nekim informacijama na poljudskim tribinama bi ipak trebalo biti malo više Nizozemaca, njih oko 150.

M.P.
Foto: V.G.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.