Formula 1 od 2009. u Indiji

INDIJA će 2009. godine prvi put biti domaćin utrci Formule 1, objavio je danas predsjednik Indijskog olimpijskog saveza (IOA).

Suresh Kalmadi, predsjednik IOA, objavio je danas kako je u savez stiglo pismo od Bernieja Ecclestonea, u kojem potvrđuje kako je Indija uvrštena u kalendar Formule 1 te da će se prva utrka održati 2009.

Foto:AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.