FORMULA 1: JAGUAR POSTAJE RED BULL?

Formula 1 momčad Jaguar, koja se namjeravala povući iz natjecanja po završetku ove sezone, sljedeće bi sezone mogla nastupati pod imenom Red Bull, objavio je njemački list TagesZeitung. L

Iz Red Bulla ovu informaciju nisu željeli komentirati, a koliko tu ima istine znat će se do 15. studenoga, kada ističe rok za prijavu momčadi za sljedeću sezonu.

(Hina) xzm yzm

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.