SLJEDEĆE godine u ´Formuli 1´ neće biti mjesta za momčad Arrowsa.
Svjetska automobilistička federacija odbila im je izdati licencu. Iako razlozi nisu navedeni, pretpostavlja se da je to zbog financijskih problema.
Tako će se u 2003. godini u ´Formuli 1´ natjecati deset momčadi.