PREMDA se posljednjih tjedana nagađalo kako će Ford napusti reli, čelnici ovog proizvođača automobila su potvrdili kako će i iduće sezone nastupati u svjetskom prvenstvu u reliju.
"U svjetskom prvenstvu u reliju namjeravamo ostati još najmanje četiri godine," kazao je direktor momčadi Jost Capito, te dodao kako će od iduće sezone Fordovi vozači nastupiti u novom modelu Focus RS.
Imena vozača koji će voziti za Ford još uvijek nisu poznata, jer je Estonac Markko Martin sve bliže prelasku u Peugeot, no čini se kako će Belgijanac Francoise Duval potpisati novi ugovor.