FIA: Hamilton nije kriv!

FIA je nakon provedene istrage odlučila kako Lewis Hamilton nije kriv za zalijetanje Sebastiena Vettela u Marka Webbera tijekom VN Japana.

Iz FIA-e su objavili odluku nakon saslušanja koje su sva trojica aktera situacije prošli pred trojicom nadglednika utrke u Japanu. Saslušanje je održano u Šangaju, gdje se u nedjelju vozi VN Kine.

To znači da će Hamilton dočekati nedjeljnu utrku bez ikakve kazne. Da su ga okrivili, krenuo bi u utrku s deset mjesta lošije pozicije od one koju bi izborio u kvalifikacijama.

Totalsport
Foto:AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.