MENADŽER Manchester Uniteda Alex Ferguson smatra da je njegova momčad izgubila koncentraciju u završnici prvog četvrtfinalnog dvoboja Lige prvaka protiv Porta, zbog čega je primila pogodak u 89. minuti za konačnih 2:2.
"Rezultat je pravedan, jer je Porto bio bolja momčad u prvom poluvremenu, a nama je pripao nastavak. Međutim, način na koji smo primili drugi gol me smeta, to smo stvarno trebali obraniti. Očito je da smo malo platili i cijenu igranja dvije teške utakmice u vrlo kratkom razdoblju, u završnici smo izgubili koncentraciju", rekao je Ferguson neposredno nakon utakmice.
U izjavi je aludirao na činjenicu da je njegova momčad samo dva dana ranije, u nedjelju, na Old Traffordu igrala protiv Aston Ville i pobijedila 3:2, iako je do 80. minute gubila sa 2:1. No, ovoga puta je bilo obratno, u samoj završnici su Crveni vragovi ostali bez pobjede.
"Još je rano za razmišljanje o uzvratnoj utakmici, već u subotu nas očekuje novi prvenstveni ispit u gostima kod Sunderlanda. No, nema nikakve dvojbe, u Portu će nam biti teško", priznao je Ferguson.
M.Š./Totalsport
Foto: AFP