Ferguson: Svojedobno me zvao Inter

SIR ALEX FERGUSON koji već više od 21 godinu vrlo uspješno vodi Manchester United, kaže kako želi što se nikada nije okušao u inozemstvu.

Ferguson je s Manchester Unitedom osvojio devet naslova pobjednika Premiershipa, pet FA kupova, Ligu prvaka, bivši Kup pobjednika i Interkontinentalni kup. Na kraju sezone 2001/02, objavio je svoju odluku o povlačenju, ali se predomilio, i još uvijek je "u sedlu".

"Da nisam došao u Manchester United, svakako bih volio da sam radio u inozemstvu. Davno sam bio na razgovoru za posao trenera u Barceloni, ali Terry Venables je tada ostao još jednu sezonu na klupi Barce, pa je prilika otišla u nepovrat. Svojedobno me bio zvao i Inter, ali tada sam već bio menadžer na Old Traffordu. A kada se jednom udomaćite na nekom mjestu, puno teže vam je otići i napustiti ga",  izjavio je 65-godišnji Škot za Manchester Evening News.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.