SIR ALEX FERGUSON uvjeren je da će Britanci biti pobjednici Lige prvake ove sezone, a najveće šanse daje svom Manchester Unitedu.
Četiri engleska kluba očekuju ždrijeb osmine finala kao prvoplasirani iz svojih skupina, a među šesnaest najboljih europskih momčadi plasirao se i Glasgow Celtic, te je Manchesterov trener Ferguson uvjeren da će upravo neki od britanskih klubova pobijediti na finalu u Ateni.
"Ovi rezultati su fantastični i vjerujem da će neki od britanskih klubova osvojiti Ligu prvaka. Nadam se da ćemo to biti mi, ekipa je puna samopouzdanja i zna da može pobijediti u svakoj utakmici", rekao je Ferguson za Reuters.
Ždrijeb parova u osmini finala održat će se 15. prosinca, a igrat će prvoplasirani protiv drugoplasiranih u skupinama. Međusobno ne smiju igrati dva kluba iz iste zemlje, kao ni dva kluba koja su igrala u istoj skupini u ranijoj fazi natjecanja.
M.Č.
Foto:AFP