ALEX FERGUSON, trener Manchester Uniteda, oduševljen je onim što je vidio u četvrtak na uzvratnom polufinalnom ogledu Europa lige Fulhama i Hamburga (2:1).
Londonski klub je prošao u svoj prvi finale nekog europskog natjecanja u povijesti, a Ferguson je rekao:
"Poslao sam poruku mobitelom njihovom treneru Royju Hodgsonu. Bio sam oduševljen viđenim, jer kada se vratite protiv njemačkog kluba koji vodi 1-0 i to na onakav način, to je za svaku pohvalu. Bla je to veličanstvena nogometna predstava Fulhama, jedna od najboljih koje sam gledao", rekao je Ferguson i dodao:
"Mislim da nema dvojbe tko bi trebao biti menadžer godine. Odajem poštovanje Hodgsonu i držim im fige za finalnu utakmicu. Bit ću potpuno uz njih, jer su zaslužili ovaj naslov pobjednika nakon sjajnih utakmica s kojima su predstavljali engleski nogomet."