ROLAND GARROS

Federer: Znam da je Čilić imao problema

Screenshot: Twitter

ROGER FEDERER održao je konferenciju za medije nakon što je u prvom kolu Roland Garrosa bez većih problema pobijedio Denisa Istomina. 

"Protivnik mi je dopustio da na raznolike načine osvajam poene, od mreže do kratkih lopti. Mislim da u ovim uvjetima i s ovim lopticama mogu igrati kao što igram i na tvrdoj podlozi. Ne osjećam se drugačije u odnosu na Australian Open. Osjećam da sam spreman za velike stvari", rekao je Federer.

Njegov sljedeći protivnik bit će Marin Čilić. Zadnja tri puta susretali su se u finalima Grand Slamova i na završnom Mastersu, a sada će snage odmjeriti već u drugom kolu.

"Nisam gledao Marina kako igra prošle godine, ali čini mi se da je imao određenih problema. Stari Čilić je jako udarao i teško je bilo ostati agresivan protiv njega a da mu ne dopustite da razvije svoju igru. U svakom slučaju, bit će mi čast igrati opet protiv njega."

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.