Federer s lakoćom do četvrtfinala Tokija

NAJBOLJI tenisač današnjice Švicarac Roger Federer s lakoćom je prošao 3. kolo ATP turnira u Tokiju svladavši Južnoafrikanca Wesleya Moodiea sa 6:2, 6:1.

Nakon početnih 2:2 nedodirljivi Švicarac dobio je deset gemova, a izgubio samo jedan i plasirao se u četvrtfinale gdje čeka boljega iz dvoboja Waske - Suzuki.

U Tokiju, gdje se istodobno održava i WTA turnir, nastao je pravi kaos zbog kiše, pa je organizatorima na raspolaganju ostala samo jedna dvorana u kojoj su i igrali Federer i Moodie.

Danas bi u Tokiju na teren trebao izaći i Mario Ančić u dvoboju sa Nijemcem Rainerom Schuettlerom.


 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.