Fatih Terim: Do Hrvatske ćemo se popraviti

Foto: Hina

IZBORNIK Turske Fatih Terim nije bio prezadovoljan remijem s Rusijom 0:0 u posljednjoj provjeri pred okršaj s Hrvatskom u Zagrebu, koji se igra na praznom Maksimiru u ponedjeljak.

"Nadam se da ćemo igrati bolje. Imamo novih igrača u momčadi i novu taktiku. No, moramo više pokazati na protivničkoj polovici. Rusija je jaka momčad, a ova je utakmica za nas bila profitabilna, dobili smo neke ideje, isprobali smo nekoliko igrača koji još nisu igrali zajedno. Najvažnije je da nismo primili gol. Do Hrvatske ćemo se još popraviti", najavio je Terim i dodao: "Za Hrvatsku smo se dobro pripremili. Kakve su nam šanse? Najvažnije nam je ne izgubiti, a onda će nam i pobjede ući u naviku".
 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.