CESC FABREGAS ofenzivni veznjak Arsenala, viđen je na jučerašnjoj utakmici između Barcelone i Rangersa u Ligi prvaka.
Dolazak Fabregasa na Camp Nou izazvao je zanimanje španjolskih novinara. Fabregas je utakmicu gledao u društvu bjeloruskog suigrača Aleksandra Hleba. Neki od novinara upitali su Arsenalovog igrača sprema li se možda za povratak u momčad Barcelone?
"Vrlo sam sretan i zadovoljan u Arsenalu. Odlazak iz Londona ne dolazi u obzir. Arsenal je klub koji me uvijek i u svemu podržavao i osjećam veliku pripadnost tom klubu. Na Camp Nou sam stigao samo pogledati ovu utakmicu, a i lijepo je vrijeme", izjavio je španjolski reprezentativac.
Totalsport
Foto: AFP