ARSENALOV veznjak Španjolac Cesc Fabregas iznimno je impresioniran onime što je do sada vidio od Eduarda da Silve, ali inzistira da se našeg napadača ne smije smatrati zamjenom za Henryja.
"Naravno da sam zadovoljan zbog toga što je Eduardo zabio svoj prvi gol", izjavio je Fabregas za Daily Star.
Španjolac smatra da je krivo Da Silvu uspoređivati sa Henryjem kao što to svi čine, jer su njih dvojica različiti igrači.
"Eduardo je jako pametan i vrlo samostalan u igri, ali on nije Henry i ne bi ga se smjelo uspoređivati sa njime. To su dva različita igrača. Henry je otišao u drugi klub, a mi trebamo krenuti naprijed" - zaključuje Fabregas.
M.P.
FOTO: Paolo Polla