EP Streličartsvo: Budlaj u polufinalu

NA 10. EUROPSKOM juniorskom streličarskom prvenstvu u danskom Silkeborgu Domagoj Bodlaj ušao je u polufinale discipline "složeni luk".

U polufinalnom meču za prolaz u finale borit će se protiv Finca Ahtia Salomaa. Salomaa je kvalifikacije odradio kao deveti sa pogođena 673 kruga dok je naš Domagoj bio četvrti sa pogođenim 681 krugom. Domagoj je osmini finala rezultatom 172:161 izbacio Šveđanina Johana Lundgrena, a potom u četvrtfinalu Danca Patricka Laursena 113:109.



Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.