EP odbojkaša 2009. u Turskoj

IZVRŠNI odbor Europskog odbojkaškog saveza (CEV) odredio je danas na zasjedanju u Luxembourgu da će se Europsko prvenstvo 2009. za odbojkaše održati u Turskoj.

Odluka o organizatoru EP-a odbojkašica iste godine bit će donešena u subotu.

Sljedeća Europska odbojkaška prvenstva održat će se sljedeće godine - muško u Rusiji, a žensko u Belgiji i Luksemburgu. Na oba će nastupiti hrvatske selekcije - odbojkašice su u skupini sa Rusijom, Turskom i Francuskom, a odbojkaši su svrstani u skupinu sa Italijom, Bugarskom i Finskom.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.