Englezi stigli u Zagreb

ENGLESKA nogometna reprezentacija oko 14 sati sletila je na zagrebački aerodrom, te ravno sa piste otišla do hotela u kojem odsjedaju.

Prema najnovijim informacijama koje su objavili engleski mediji, u Zagreb nije doputovao Ledley King koji će susret propustiti zbog ozljede.

Loša vijest za nas je što će Rio Ferdinand vjerojatno zaigrati u Maksimiru.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.