Eduardo otputovao u London

HRVATSKI reprezentativac i novi član premierligaša Arsenala otputovao je jutros u London gdje će od sutra početi s pripremama.

Eduardo je jučer i posljednji put posjetio Maksimir gdje je gledao susret Dinama s HIT Goricom.

"Prvi dojmovi su fantastični. Sviđa mi se apsolutno sve, od grada do pristupa ljudi. Sve brzo odigralo pa još nisam stigao o svemu razmisliti, znam samo da sam jako sretan, ali i pomalo tužan što odlazim iz Dinama. No, Dinamo će ionako sve osvojiti i bez mene", kratko nam je kazao Eduardo ne želeći davati daljnje izjave za medije.

No, nismo mogli ne upitati ga što ga se najviše dojmilo po dolasku u London na potpisivanje ugovora, a Dudu nam je odgovorio "Stadion".

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.