tenis

Đoković: Igrat ću Australian Open

NOVAK ĐOKOVIĆ na Instagramu je objavio da će igrati na Australian Openu.

"Sretna svima Nova godina! Želim vam mnogo zdravlja, ljubavi, radosti i sreće. Da vidite, dišete i mislite ljubav i da njegujete poštovanje prema svakoj osobi i živom biću na ovoj divnoj planeti. 

Godilo mi je biti s obitelji i dragim ljudima, odmorio sam se od veoma duge i uspješne sezone 2021. Sada krećem u Australiju jer sam dobio izuzeće i spreman sam živjeti i disati tenis narednih par tjedana natjecanja. Hvala svima na podršci! Idemooooo ‘22"

 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.