dinamo

Dinamo poslao Čopa na posudbu

Foto: Goran Stanzl/PIXSELL

DUJE ČOP će do kraja ove sezone igrati u Celju nakon što ga je Dinamo u Sloveniju poslao na posudbu. Dolaskom Mahira Emrelija u momčad više nije bilo mjesta za Čopa koji će Celju pokušati pomoći u borbi za ostanak, koja će ove sezone u Sloveniji biti vrlo neizvjesna.

Čop je u Dinamo došao prošlog ljeta i stručni stožer Damira Krznara na njega je ozbiljno računao, ali se 32-godišnjak nije uspio nametnuti. Odigrao je 16 utakmica i onda je ispao iz momčadi nakon što je Komnen Andrić počeo igrati sve bolje. Novi trener Željko Kopić nije ga ni vodio na pripreme te je Čop ostao u Zagrebu gdje je čekao transfer.

Kako doznajemo, Celje nema opciju otkupa njegova ugovora na kraju sezone te bi se Čop po završetku sezone trebao vratiti u Maksimir iako će i tad najvjerojatnije tražiti novi klub. Ugovor s Dinamom ima do ljeta 2023. godine.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.