WERDEROV Brazilac Diego konsterniran je načinom na koji je njegova momčad s 3:1 izgubila sinoćnji susret Lige prvaka od Olympiacosa u Bremenu.
"Neopisivo sam razočaran. U prvom poluvremenu smo igrali odlično i kontrolirali utakmicu. U nastavku smo pokazali sasvim drugo lice i na kraju izgubili vrlo važnu utakmicu. Igrali smo kao da nam nije niti stalo, potpuno nekoncentrirano. Bili smo prespori i valjda smo mislili da ćemo lako završiti posao. Nakon našeg vodstva 1-0 nismo pokazali ništa. Prerano smo zaključili da je pobjeda već tu", kaže Werderov playmaker Diego.
Trener Olympiacosa Panagiotis Lemonis vjerojatno niti sam ne zna što mu je draže - tri boda ili činjenica da je prekinut niz od 31 utakmice njegovog kluba u gostima bez pobjede. Naravno, kada je riječ o Ligi prvaka.
"Moja momčad je večeras ispisala povijest sjajnom igrom u drugom poluvremenu", latio se velikih riječi Lemonis.
Totalsport
Foto: AFP