Detroit u gostima razbio Spurse

KOŠARKAŠI Detroita nisu dozvolili novi poraz na zapadnoj turneji. Nakon što su u srijedu poraženi u Dallasu, dan kasnije su pobijedili San Antonio.
 
Kojim putem će utakmica krenuti moglo se naslutiti već nakon prve četvrtine koju je Detroit dobio 30:15, nakon čega više nije bilo nikakve šanse za domaćine.

Detroit je na kraju slavio 90:80, a najbolji kod pobjednika je bio Rasheed Wallace sa 23 poena i 15 skokova.

"Možemo mi izgubiti i pet utakmica zaredom, ali smo momčad koja ima kemiju. Osjećamo i znamo to i stoga smo opasni i dobri", rekao je Wallace.

Najbolji kod San Antonija je bio Tim Duncan sa 24 poena, 15 skokova i pet asistencija.

Phoenix posrnuo u Salt Lake Cityju

Bez Steve Nasha Phoenix je dvostruko slabija momčad. Vidjelo se to i na gostovanju u Salt Lake Cityju gdje niti minute zbog lakše ozljede nije odigrao Nash. Utah je pobijedila 108:86.

Odličnu utakmicu je odigrao Mehmet Okur (22 poena i 17 skokova), a pratio ga je Ronnie Brewer sa 21 poenom i 6 skokova. U Phoenixu se istaknuo tek Leandro Barbosa sa 25 poena i po pet skokova i asistencija.

Čake četiri igrača Sacramenta je ubacilo 20 poena i više u pobjedi protiv Memphisa na domaćem terenu 116:113. Bili su to: Salmons (28 poena, 11 skokova i sedam asistencija), Udrih (25 poena), Miller (22 poena, 10 skokova i pet asistencija) i Garcia (22 poena).

No, sve je moglo biti uzalud da gostujući igrač Gay nije izgubio loptu pri 113:114 kada je Memphis mogao doći do pobjede. Upravo je taj igrač bio najbolji kod Memphisa sa 31 poenom i sedam skokova.

Rezultati, četvrtak:

San Antonio - Detroit 80:90

Sacramento - Memphis 116:113

Utah - Phoenix 108:86

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.