Prpić nakon metle Čileancima: Možemo daleko!

Ančić: Dokazali smo kvalitetu

"Dokazali smo kvalitetu iako se vidjelo da nismo dugo igrali u paru. Sada ćemo slaviti sami bez Čileanaca pa neće biti problema", rekao je u slavljeničkoj atmosferi u šali Ančić dodirnuvši se još jednom incidenta s večere uoči susreta, prenosi Slobodna.

"Laknulo nam je što smo uspjeli sve završiti u četiri seta. Pokušat ćemo u budućnosti još češće igrati parove – dodao je Čilić naglasivši kako će četvrtfinalni protivnik, vjerojatno u Splitu iako je i Umag (bio) veliki kandidat, u svakom slučaju biti iznimno kvalitetan", dodao je.

"Vjerojatno će SAD dobiti dvoboj sa Švicarcima. Još ćemo vidjeti gdje će se igrati, ali to će biti na zemlji. Dok su Amerikanci dobri u dvorani, naši su tenisači podjednako dobri i na tepihu i na zemlji i to je razlog. Sada znamo koliko vrijedimo, nema više straha", istaknuo je Mario Ančić.

"Možemo daleko", najavio je Prpić koji je rekao kako će danas posljednjeg dana programa u susretima koji će tek odrediti konačan rezultat od 12 sati priliku dobiti Ivo Karlović i Roko Karanušić.

M.M.
Foto: Index

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.