TENISAČI Australije prvi su osigurali prolaz u četvrtfinale Svjetske skupine Davis Cupa jer vode protiv Austrije sa nenadoknadivih 3:0.
U subotu je na travnatim terenima Sydney International Tennis Centra australski par Wayne Arthurs/Todd Woodbridge bio bolji od austrijskoga Julian Knowle/Juergen Melzer sa 4:6, 6:3, 2:6, 6:4, 7:5, pa su domaćini okončali posao i prije nedjeljnih pojedinačnih susreta.
Australija u četvrtfinalu ide na boljega iz dvoboja Argentina - Češka.