Teniska reprezentacija Argentine u četvrtfinalnom dvoboju Davis Cupa koji s eigra u Buenos Airesu vodi protiv branitelja naslova, Rusije sa 20.
Prvi bod Argentincima donio je David Nalbandian koji je svladao Nikolaja Davidenka nsa 6-2, 6-2, 7-5, da bi na 2-0 povisio Gaston Gaudio svladavši Jevgenija Kafeljnikova sa 6-4, 6-0, 6-2.