TENISAČI Argentine poveli su sa 1:0 u četvrtfinalnom ogledu Svjetskog Davis Cupa protiv Rusije u Buenos Airesu.
U prvom dvoboju David Nalbandian je bio bolji od Nikolaja Davidenka 6:2, 6:2, 7:5. U drugom pojedinačnom dvoboju dana igraju Gaston Gaudio i Jevgenij Kafeljnikov.