Dalić: Dalje možemo rasterećeno

ZLATKO DALIĆ, trener Varteksa koji je u posljednjem kolu izborio ostanka u Ligi 6, čestitao je svojim igračima.

Podsjetimo, Varteksu je četiri kola prije kraja trebalo samo tri boda za ostanak u Ligi za prvaka. Iako su u tri kola poraženi od Osijeka (0:1), Slavena (4:3) i Hajduka (0:1) u posljednjem su pobjedom protiv Zagreba osigurali nastup među prvih šest.

"Htio bih čestitati svojim igračima na ulasku u Ligu za prvaka. Kad je bilo najpotrebnije napravili su dodatni napor i nakon tri uzastopne utakmice bez pobjede smogli snage, znanja i sposobnosti za ovu veliku pobjedu u Zagrebu." - kazao je šef struke Varteksa.

Varteksov cilj u nastavku sezone je treće mjesto i "Rabuzinovo sunce" 

"Već u subotu odlazimo u Osijek gdje ćemo igrati na pobjedu kako bismo im se pokušali revanširati za poraz u Varaždinu." - kazao je Dalić.

Varteks će igrati bez ozlijeđenog Vukmana koji je prekjučer, zbog puknuća jagodične kosti u sudaru sa Zagrebovim igračem prošle subote, operiran u Zagrebu, Melnjak i Lučić i dalje se oporavljaju a problema s kartonima nemamo.

"Iduće ćemo kolo također na gostovanje Kamenu u Veliku tako da ćemo u dolazećim utakmicama igrati opušteno i rasterećeno pa sam uvjeren kako nas ni rezultati neće mimoići." - zaključio je Dalić.

S.H./

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.