Crvena zvezda opet prvak ABA lige

Foto;: KK Crvena zvezda

KOŠARKAŠI Crvene zvezde drugu su godinu zaredom osvojili naslov pobjednika regionalne ABA lige. Nakon što su lani titulu osvojili u Zagrebu, ove godine su je proslavili u trećoj utakmici finala u Sremskoj Mitrovici.

Zvezda je s maksimalnih 3-0 u pobjedama svladala Mega Leks, a u trećoj utakmici igranoj u ponedjeljak bila je uspješnija sa 61.49 (37:34).

Quincy Miller ubacio je 18 koševa za Crvenu zvezdu, dok je Rade Zagorac sa 21 poenom bio najefikasniji kod Mega Leksa.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.