Ćorluka: Andora je stvarno slaba momčad

VEDRAN ĆORLUKA bio je najraspoloženiji igrač u utakmici kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Švicarskoj i Austriji 2008. godine protiv Andore.

Iako je bio siguran u obrani, tamo je provodio malo vremena, veći dio susreta probijajo je po desnoj strani i stvarao prilike za suigrače.

"Igrao sam mnogo u napadu, tako me trener upozorio, protiv ovakve momčadi je to bilo nužno. Stvarno su slaba momčad, te su se morali skupiti u svom šesnaestercu i čekati kraj.

"Svi smo zdravi, nismo dobili žute kartone. Nadam se da će protiv Engleske biti pune tribine." - dodao je Ćorluka.

S.H./HRT

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.