Coleman ostaje u Fulhamu

MENADŽER engleskog nogometnog premierligaša, Fulhama, Chris Coleman razriješio je sve dvojbe oko nastavka karijere potpisavši novi ugovor s londonskim klubom.

Coleman je najavio kako će napustiti Fulham ukoliko se njegovom asistentu, Steveu Keana ne produži ugovor. Nakon nekoliko mjeseci pregovora čelnici kluba s pristali na ovaj uvjet i Coleman i Kean su potpisali nove ugovore.

"Vjerujem kako je Chris idealan čovjek za naš klub. Mlad je i ambiciozan i sretan sam što ostaje kod nas," kazao je vlasnik Fulhama, Mohamed Al Fayed.

Coleman je momčad Fulhama preuzeo prošle godine i sa 32 godine postao je najmlađi menadžer u povijesti Premiershipa.
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.