Clippersi otpustili dva igrača

DRUGA košarkaška momčad iz Los Angelesa, Clippersi, otpustila je dva svoja igrača, krilo Paula Davisa i braniča Freda Jonesa.

Davis je izabran 2006. godine u drugom krugu drafta, a za Clipperse je odigrao 80 utakmica uz prosjeke od 2.2 poena i 2.0 skoka po utakmici.

Ove je sezone te prosjeke popravio na 4.0 koša i 2.5 skoka u 12 minuta po susretu, no nije dosegnuo razinu očekivanja vodećih ljudi u klubu.

Što se, pak, Jonesa tiče, on će u NBA ligi i dalje ostati najpoznatiji po tome da je 2004. godine osvojio naslov najboljeg zakucavača na All-Star utakmici.

Clippersi su ga angažirali prije osam dana, a sada ga, nakon prosječnih 6.6 koševa u 20 minuta po utakmici, i otpustili.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.