Ćiro "popio" otkaz

ONO ŠTO je predsjednik Hajduka Branko Grgić indirektno najavio nakon poljudskog poraza od Rijeke u "jadranskom derbiju" , ostvareno je dan kasnije. Miroslav Ćiro Blažević više nije trener splitske momčadi.

Tu je informaciju u razgovoru za Index.hr potvrdio direktor Hajduka Fredi Fiorentini, kazavši kako su predsjednik Grgić i Ćiro obavili razgovor, u kojem su "sve dogovorili". Jasno je da su povijesni debakl protiv Debrecena i loši rezultati u prvenstvu napravili svoje, malo tko je očekivao da će Ćiro nakon poraza od Rijeke ostati na klupi Hajduka.

"Predsjednik i Ćiro su sve rješili u razgovoru, odluku može službeno potvrditi samo Upravni odbor, ja mogu samo potvrditi da je predsjednik rekao da je sve dogovorio s Ćirom. Je li to sporazumni raskid ugovora ili što drugo, ne znam čak ni ja." - kazao nam je Fiorentini.

Čelnici kluba dogovorili su Blaževićem sporazumni raskid ugovora i zbog velike krize rezultata Blažević je bio prisiljen napustiti Poljud. Očekuje se kako će odluku predsjednika kluba Branka Grgića u ponedjeljak potvrditi i Upravni odbor, na kojem će biti riječi i o upitnom statusu Igora Štimca, koji je u više navrata kazao kako će otići ako ode i Ćiro.

Hajduk trenutačno zauzima šesto mjesto u hrvatskom prvenstvu sa osam bodova manje od Dinama, dok je u kvalifikacijama Lige prvaka doživio dva teška poraza od mađarskog Debrecena (0:3, 0:5).

Još uvijek nije poznato tko će preuzeti klupu splitskog kluba, nagađa se kako bi novi trener mogao postati Luka Bonačić ili Zoran Vulić. Konačna odluka o novom treneru bit će poznata u ponedjeljak, kad zasjeda Upravni odbor.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.