Čilić prošao bez borbe, u polufinalu čeka Nadala

Foto: Hina

MARIN  ČILIĆ prošao je u polufinale ATP turnira u Acapulcu bez da je morao odigrati ijedan gem. Njegov protivnik Steve Johnson predao mu je meč prije početka zbog ozljede.

Amerikanac je odustao od borbe zbog problema s desnim gležnjem. Johnson se ozlijedio u četvrtfinalnom dvoboju protiv sunarodnjaka Ernesta Escobeda. Taj meč je izdržao nekako do kraja, no protiv Čilića nije mogao nastupiti.

Čilić je dan ranije izbacio Bornu Ćorića, a za finale će igrati protiv pobjednika meča Yoshita Nishioke i Rafaela Nadala.

Protiv Nadala je igrao četiri puta i upisao samo jednu pobjedu, 2009. u Pekingu. Posljednji put su igrali 2015. u Baselu kada je Nadal slavio 2-1 u setovima. Čilić i 21-godišnji Japanac, trenutačno 86. tenisač svijeta nikada nisu igrali međusobno.

 

 

 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.