Čileanski klub otpustio osam igrača

ČILEANSKI nogometni klub Union Espanola otpustio je osam igrača nakon što je prošloga vikenda ispao iz prve lige.

Jedan od osmorice igrača izravno optuženih za neuspjeh kluba jer se ´nisu dovoljno zalagali´ je i bivši reprezentativac Marcelo Vega.

Zanimljivo, trener Union Espanola Roberto Hernandez je usprkos neuspjehu zadržao svoj posao.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.