ČILEANSKI nogometni klub Union Espanola otpustio je osam igrača nakon što je prošloga vikenda ispao iz prve lige.
Jedan od osmorice igrača izravno optuženih za neuspjeh kluba jer se ´nisu dovoljno zalagali´ je i bivši reprezentativac Marcelo Vega.
Zanimljivo, trener Union Espanola Roberto Hernandez je usprkos neuspjehu zadržao svoj posao.