Čestitka ministra Primorca tenisačima

Ministar znanosti, obrazovanja i športa Dragan Primorac uputio je danas čestitku Hrvatskom teniskom savezu za sjajne igre i pobjedu nad reprezentacijom SAD.

" S izuzetnim uzbuđenjem pratimo nastupe hrvatske reprezentacije na Davis Cupu, najprestižnijem muškom teniskom natjecanju u svijetu. U ime Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa i moje osobno svima srdačno čestitamo, a Ivanu Ljubičiću, Mariju Ančiću i Nikoli Piliću, posebno hvala na sjajnim mečevima s kojima su svojim znanjem i športskom srčanošću uveli Hrvatsku u četvrt finale ovog natjecanja.

Nadamo se da ćete i u daljnjim susretima biti jednako uspješni i potvrditi svoje visoko mjesto na ljestvicama najboljih tenisača svijeta", stoji u čestici ministra Primorca.

(Hina)xad yad

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.