Potvrda je to vašeg talenta i stručnjaka koji s vama rade te veliki zalog uspješnosti hrvatske atletike u budućnosti.
Iskrene čestitke upućujemo Josipi Jeličić i Milanu Koturu na osvojenim srebrnim medaljama u disciplinama bacanje diska i 400 metara prepone te Željku Vinceku na osvojenom zlatu u trci na 400 metara.
Čestitamo i ostalim hrvatskim atletičarima na postignutim rezultatima, srčanosti i osvojenim plasmanima.
I u budućnosti vam želimo puno uspjeha i sjajnih rezultata", stoji u brzojavci čelnika HOO-a.