Catania do kraja sezone bez gledatelja

TALIJANSKI nogometni prvoligaš Catania do kraja će sezone svoje domaće utakmice morati igrati na neutralnom terenu bez prisutstva gledatelja,  objavila je Disciplinska komisija talijanske nogometne lige. Catania je kažnjena i novčano sa 50,000 eura. - piše Eurosport.

Catania je u rujnu prošle godine kažnjena s dvije utakmice igranja bez gledatelja zbog sukoba njezinih navijača s navijačima druga dva sicilijanska prvoligaša, Messine i Palerma, ali ta kazna očigledno nije bila dovoljna opomena, pa je ovaj put kazna mnogo teža.

V.B.
Foto. AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.