NOVI engleski izbornik je ozarena lica izašao pred novinare nakon što je premijerno sjedio na klupi Engleske koja je sa 2:1 pobijedila Švicarsku.
"Jako sam sretan. Mislim da smo ostvarili puno toga dobroga na ovoj utakmici. Naravno, postoji još mnogo prostora za napredak, pred nama je rad i rad, ali za prvu utakmicu svemu dajem pozitivnu ocjenu" rekao je Capello i nastavio:
"Za neke mlađe igrače ili novije u reprezentaciji sam želio vidjeti kako se nose s pritiskom Wembleyja. I pokazali su da mogu. Ali, moram reći kako smo stvorili mnogo prilika, za razliku od Švicaraca koji su praktički iz prve prave prilike zabili pogodak" rekao je Capello.
Nije nikoga želio isticati, već je radije pričao o svojim emocijama i viđenom na utakmici.
"Uvijek je emotivno doći na Wembley, posebno sada u ulozi engleskog izbornika. Inače, trebate znati kako su Švicarci pred kraj promijenili čak šest igrača pa je logično da su tada bili brži i jači i agresivniji. Ali, valjda se slažete kako smo bili bolji", završio je Capello raport s prve svoje utakmice kao engleski izbornik.
Foto: AFP