Campbell ostaje u Arsenalu

BRANIČ engleske nogometne reprezentacije i Arsenala, Sol Campbell (30) sve je bliže potpisivanju novog ugovora za londonske Topnike.

Campbellu, koji je na Highbury stigao 2001. godine iz Tottenhama, koncem ove sezone ističe ugovor i mogao bi klub napustiti bez odštete.

"Dogovorili smo sve detalje novog ugovora, ostala je tek jedna sitnica, koju ćemo ubrzo razriješiti," kazao je Campbell.



Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.