BRANIČ engleske nogometne reprezentacije i Arsenala, Sol Campbell (30) sve je bliže potpisivanju novog ugovora za londonske Topnike.
Campbellu, koji je na Highbury stigao 2001. godine iz Tottenhama, koncem ove sezone ističe ugovor i mogao bi klub napustiti bez odštete.
"Dogovorili smo sve detalje novog ugovora, ostala je tek jedna sitnica, koju ćemo ubrzo razriješiti," kazao je Campbell.