TRENER španjolskog nogometnog velikana Reala iz Madrida Jose Antonio Camacho izjavio je kako bi u svojoj momčadi prije početka sezone želio vidjeti još novih igrača.
"Ovu momčad treba bolje izbalansirati. Što se napada tiče sve je u redu, ali u obrani bi se još trebali pojačati. Trebala bi mi još dva igrača za ojačanje konkurencije", izjavio je Camacho.