Camacho želi još ojačati obranu

TRENER španjolskog nogometnog velikana Reala iz Madrida Jose Antonio Camacho izjavio je kako bi u svojoj momčadi prije početka sezone želio vidjeti još novih igrača.

"Ovu momčad treba bolje izbalansirati. Što se napada tiče sve je u redu, ali u obrani bi se još trebali pojačati. Trebala bi mi još dva igrača za ojačanje konkurencije", izjavio je Camacho.
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.