Calleri: Ostavio sam srce na terenu

IZGLEDALO je kao da će argentinski novinari rastrgati Agustina Callerija kada se pojavio na press konferenciji. U rukama je imao pobjedu života, no u trenutku kad je Ivan Ljubičić počeo igrati, izgubio je sve, od meča do živaca.

"Borio sam se koliko sam mogao i iz toga razloga ne žalim za ničim. Pa ostavio sam srce na terenu. Sve se prelomilo u trećem setu, imao sam 4:1 u tie breaku i onda sam napravio nekoliko grešaka koja su me skupo koštale." - bio je prilično kratak.

Iako nije želio priznati da je poraz od našeg prvog reketa možda najteži u njegovoj karijeri, Calleriju se na licu mogao vidjeti svaki propušteni poen, svaka učinjena pogreška.

"U nijednom trenutku nisam pomislio da je meč gotov dok stvarno nije sve završilo. Dok meč traje, ne razmišljam na takav način. Jako sam umoran, igrao sam četiri sata, ali sam zaista dao sve od sebe. Kada sam zatražio pomoć fizioterapeuta, nije se radilo o ozljedi, jednostavno sam bio iscrpljen." - dodao je.

Calleri se prije odlaska osvrnuo i na hrvatske navijače, koji su jednako kao i argentinski, vrlo emotivno proživljavali svaki poen svojih tenisača

"Radi se o Davis Cupu, navijači moraju biti bučni." - kazao je.

D.R.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.