IZGLEDALO je kao da će argentinski novinari rastrgati Agustina Callerija kada se pojavio na press konferenciji. U rukama je imao pobjedu života, no u trenutku kad je Ivan Ljubičić počeo igrati, izgubio je sve, od meča do živaca.
"U nijednom trenutku nisam pomislio da je meč gotov dok stvarno nije sve završilo. Dok meč traje, ne razmišljam na takav način. Jako sam umoran, igrao sam četiri sata, ali sam zaista dao sve od sebe. Kada sam zatražio pomoć fizioterapeuta, nije se radilo o ozljedi, jednostavno sam bio iscrpljen." - dodao je.
Calleri se prije odlaska osvrnuo i na hrvatske navijače, koji su jednako kao i argentinski, vrlo emotivno proživljavali svaki poen svojih tenisača
"Radi se o Davis Cupu, navijači moraju biti bučni." - kazao je.
D.R.